Denizli TİM-TEB Girişim Evi


TİM-TEB Girişim Evleri bulunduğu illerde, yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeline sahip girişimcileri desteklemektedir. Girişimci işletmeleri geliştirme ve güçlendirmeye yönelik faaliyetlerini ülkemizin en yaygın ve en kapsamlı programları ile sürdürmeye devam etmektedir.

TİM-TEB Girişim Evleri, yeni girişimciler için kuluçka merkezi olarak verdiği hizmetler yanında mevcut teknoloji firmalarının ihtiyaç duyduğu iş yönetimi hizmetlerini de sunmaktadır. Bu yönüyle özellikle çeşitli devlet destekleri ile kurulmuş teknoloji firmalarının kalıcı ve güçlü şirketlere dönüşmesini önemli bir misyon olarak görmektedir. Firmalara iş yönetimi hizmetleri ve hızlandırma programları ile birlikte, çalışma alanı, network, işbirliği, yatırım bağlantıları konularında destekler sunmaktadır.

Denizli TİM-TEB Girişim Evi 2015 yılında, Pamukkale Teknokent Yönetici A.Ş. iş birliği ile Denizli ilindeki faaliyetlerine başlamıştır. Girişim Evi olarak; Wake Up, Let’s Up, Step Up, Start Up, Level Up ve Global Up olmak üzere toplam 6 farklı program yürütmeye devam etmekteyiz. 2015 yılı 2.Döneminde Start Up programı ile başlayan serüvenimizde 2020 yılı itibariyle yaptığımız Danışmanlık programları ile çalışmalarına devam eden Denizli TİM-TEB Girişim Evi, girişimci firmalarla birebir görüşmelerine devam etmektedir.

Denizli TİM-TEB Girişim Evi, ilde girişimcilik potansiyelini güçlendirmek amacı ile birçok program yürütmektedir. Bu programların başında girişimcilik farkındalığı ve motivasyonunu artırmaya yönelik gerçekleştirilen öğrenci odaklı programlar ve TÜBİTAK 1512 BİGG Step Up programı gelmektedir.


Girişim Evleri ve Programlar hakkında detaylı bilgi almak için :

www.timlegirisim.com

www.teblegirisim.com

www.girisimmerkezi.com

www.twitter.com/TEBleGirisimDenizli TİM-TEB Girişim Evi olarak bu güne kadar

İş ortaklarımızın memnuniyetini üst seviyede tutup kaliteli hizmetler sunmaktayız.667

Üniversite öğrencisine ulaşıldı.

220

İş fikri sahibiyle tanışıldı.

950 +

Yapılan etkinliklere genel katılım

90 +

Firmaya mentörlük hizmeti

660 +

Öğrenci odaklı programlara katılımcı öğrenci