19/02/2021

Partner Republic, Ürün Geliştirme Çalışmalarına Pamukkale Teknokent’te Başladı!

Firmalara verdiği hizmetler ile; dijital kanalları başta olmak üzere, uçtan uca müşterilerinin kırılma noktalarını tespit ederek, hizmet verdiği kurumların gelirlerinin dijital kanal gelirinin artmasını sağlayan Partner Republic, ürün geliştirme çalışmalarına Pamukkale Teknokent’te yeni ürünler geliştirerek devam ediyor.

Partner Republic Müşteri Deneyim Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Demet Yarkın, Pamukkale Teknokent’te şube açmalarına dair yaptığı açıklamada; bir süredir radarlarında olan teknokentleri takip ettiklerini ve üzerinde çalıştıkları bazı inovatif ürünlerini hem kendi vizyonları hem de Teknokent avantajları ile çok daha etkin gerçekleştirebileceklerini göz önünde bulundurduklarını ifade ederek:

“Kamuoyunun da bildiği gibi, sektöre; yıllara varan kurumsal firma tecrübelerimizi entegre ederek girdik. Yapmış olduğumuz başarılı çalışmaları partner firmalarımız, zaman zaman çeşitli vesileler ile dile getirmektedirler. Onların bu memnuniyeti, bizi; her zamankinden fazla motive ederek, şirketlerin satışlarını artırmaları için daha neler yapabileceğimize yönelik çalışmalar içerisine soktu. Bu nedenle Teknokent kaynaklarını ve geliştirilen ürünlerin yurtdışına taşınabilmesi avantajlarını kullanıcılarımızın yararına sunmak istiyoruz.” Dedi.

Kadro olarak her zaman yeniliklere açık olduklarına dikkat çeken Demet Yarkın, Mentor Haber’e yaptığı açıklamada; hizmet verdiği şirketlerin, online uygulamaların değerlerini her zamankinden çok daha iyi anladıkları ifade ederek şöyle devam etti:

“Yaptığımız uygulamalar ile; her geçen gün şirketler, online hizmetlerin değerlerini daha iyi fark ediyorlar. Artan satış ciroları ve müşteri deneyimlerindeki memnuniyet, şirketler ile işbirliklerimizi daha sıkı hale getiriyor ve teşriki mesaimizi artırıyor.

İşte, tam da bu çerçevede; Pamukkale Teknokent yetkilileri ile yaptığımız bir dizi görüşmeler neticesinde şube açma kararı aldık. Böylece teknokent vizyonu ve avantajları ile oluşturduğumuz yeni ürünleri, ürün geliştirme ve Ar-Ge süreçlerini bilimsel vizyonlar ile yoğurarak müşterilerimize sunacağız.”

Partner Republic’in teknokentlerinde temsilcilik açmalarına dair açıklama yapan Pamukkale Teknokent Yönetici A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mesut Aydınlı ise bu gelişmeye dair memnuniyetini: “Pamukkale Teknokent‘in değerli firması Partner Republic’i tebrik ediyorum. Bu işbirliği ile bölgemize daha fazla değer katacağına inanıyorum!.” Şekilde paylaştı.

Paylaşın